Şirketler, MultiTravel ile İş Seyahatlerini Kolaylaştırıyor

Multinet’in şirketlerin seyahat organizasyon ihtiyaçlarına cevap veren ürünü MultiTravel ile otel konaklaması ve uçak bileti hizmeti ile şirketlerin seyahatlerini kolaylaştırmayı hedefliyor.

MultiTravel ile yurt içi otel, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alarak şirket içi kontrol mekanizmaları, izlenebilirlik, seyahat planlama ve masraf yönetimi yapabiliyorsunuz. Platform sayesinde operasyonel kolaylık ile hem yöneticilerin hem de çalışanların memnuniyetini artıyor.

Y jenerasyonu iş seyahatlerini yan hak olarak görüyor. Çalışan jenerasyonunun giderek değişmesi, teknolojinin iş hayatını ve şirketleri dönüştürmesi ile çalışanların iş hayatından beklentileri de değişti. Yapılan araştırmalar, artık çalışanların günlük hayatında kullandığı teknolojileri iş hayatında da kullanmak istediklerini gösteriyor. Araştırmalar, masraf takibinde zorlanan Y jenerasyonunun yüzde 90´ının iş seyahatlerini yan hak olarak gördüğünü, yüzde 89´unun iş seyahatini uzatarak tatil yapma eğiliminde olduğunu, yüzde 60´ının ise mil programlarını kullanarak uçuş sınıfını yükselttiğini gösteriyor.

Şirketler ise iş seyahatlerinde çalışanlarının ihtiyaçlara cevap veren çözümleri tercih ederek hem çalışan memnuniyetini hem de seyahat politikalarınına uyumluluğu artırmayı hedefliyorlar. MultiTravel dijital özellikleriyle çalışanların değişen kullanım alışkanlıklarını yönetmeyi vadediyor.

İnternet sitemizdeki diğer şirket haberleri yazılarını okuyabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir